9:29 am - 25 Haziran 2018, Pazartesi

AlkaDays Alkali Diyeti Kullananlar ve Şikayetleri

AlkaDays Alkali Diyeti Kullananlar ve Şikayetleri

Alkadays Alkali Diyeti Kullananlar başlıklı yazı altında alkali diyeti ürünü olan alkadays damla hakkında neler düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Alkadays şikayetleri, alkadays su damlası yorumları ve alkadays kullanıcı yorumları etiketleri ile alkadays sipariş, alkadays satış sitesi hakkındaki görüşlerinizi de aşağıdaki yorum bölümünden diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Değerli misafirler alkadays kullanmak isteyen insanların alkadays hakkında fikir sahibi olabilmeleri için kullanmış olduğunuz alkadays damla hakkındak görüşlerinize ihtiyaçları olabilir. Siz de eğer alkadays alkali diyeti kullandıysanız işe yarayıp yaramadığını veya -inşaallah zarar görmezsiniz- zararları olduysa neler olduğunu paylaşmak istemez misiniz?

AlkaDays Kullanıcı Yorumları

Alkali Diyeti Alkadays
Kullanıcı Yorumları: , , , , ,

175 responses to "AlkaDays Alkali Diyeti Kullananlar ve Şikayetleri"

 1. Minnos dedi ki:

  Aĺkali su sipariş verdim ama tarihi geçmiş ne yapmalıyım

 2. BAŞAR dedi ki:

  Arkadaşlar siz haa internetten bir şey almamanız gerektiğini öğrenemediniz mi? Ceza olsun size, çekin tüm sıkıntılarını.
  Alkali damla eczanede satılıyor ve aldım. Sayesinde 1 ayda 5 kilo verdim. Hiç bir sıkıntım da yok. Zaten bütün mesele vücudu alkali yapmakta, o zaman yaşlanmanız da gecikir, metabolizmanız da düzelir. Eczaneden alın, iade de edersiniz. Kafanız rahat olur.

 3. Fatma dedi ki:

  Bende aldım ve gerçekten faydasını gördüm bu su sonucda masanızın üstünde sürekli gözünüz önünde ise en azından günde biraz fazla su içiyorsunuz ama ben bu ürünü kullanıyorum diye yemekten vazgecmeyip üstüne birde yemek miktarinı arttirirsaniz ya kilo alır yada olduğunuz kiloda kalırsınız hatta şimdi yine siParis verdim eminim faydasını görecem kilo vermek beyinde biter bunlar sadece yardımcı ürünler

AlkaDays Alkali Diyeti Kullananlar ve Şikayetleri Yorumları